III NIEDZIELA WIELKANOCNA

XVI NIEDZIELA BIBLIJNA

VIII NARODOWE CZYTANIE PISMA ŚWIĘTEGO

14.04.2024

Dzisiaj obchodzimy III NIEDZIELĘ WIELKANOCNĄ.

XVI TYDZIEŃ BIBLIJNY rozpoczyna się w tę niedzielę. Jego hasło to słowa:

„Powołani do Wspólnoty – KOMUNII z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. W ramach tego Tygodnia zapraszam na:

Nieszpory we wtorek i czwartek po Mszy świętej (proszę wziąć ze sobą smartfon),

katechezę biblijną „Święty Paweł i strategia budowania wspólnoty Kościoła” w piątek do Domu Parafialnego po Mszy świętej

na GŁOŚNE CZYTANIE PISMA ŚWIĘTEGO do Domu Parafialnego w sobotę o 19.15. Będziemy czytać 2 List do Koryntian. W zakrystii można się jeszcze zapisać do czytania poszczególnych rozdziałów tego Listu.

Rocznica śmierci ks. Alfreda Linke przypada w poniedziałek (+ 15.04.1920 w Śmieszkowie k. Czarnkowa). Pracował w naszej parafii w latach 1900-1902. Pamiętajmy o zmarłym kapłanie w naszych modlitwach.

MODLITWA KLUBU ŚWIĘTEJ MONIKI we wtorek o 17.45.

NOWENNA DO MB NIEUSTAJĄCEJ POMOCY jak zawsze w środę o 18.00, po niej Msza święta. Po Mszy świętej zapraszam na KRĄG BIBLIJNY.

ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU w czwartek od 17.00; o 17.45 – MODLITWA O POWOŁANIA.

KORONKA DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA w piątek o 17.45.

RÓŻANIEC w sobotę o 17.30.

Następna niedziela, IV NIEDZIELA WIELKANOCNA, to NIEDZIELA DOBREGO PASTERZA. Jest to jednocześnie ŚWIATOWY DZIEŃ MODLITW O POWOŁANIA, który rozpocznie w Kościele TYDZIEŃ MODLITW O POWOŁANIA DO SŁUŻBY W KOŚCIELE. Prośmy Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo.

Jeżeli nic się nie zmieni, to we wtorek 23 kwietnia rozpoczną się prace przy cyklinowaniu i lakierowaniu podłogi w prezbiterium. Przed tymi pracami trzeba będzie przygotować prezbiterium w poniedziałek 22 kwietnia. W związku z tym, proszę, aby w najbliższych dniach zgłosili się do mnie panowie, którzy chcieliby przy tym pomóc.

Składka z niedzieli 7 kwietnia wyniosła 3640,50 zł. Dziękuję za te ofiary.

Dobrego tygodnia! Szczęść Boże!

ks. Tomasz Kaczmarek, proboszcz