OGŁOSZENIA NA XV NIEDZIELĘ ZW.-14.07.2019 A.D.

„Na tym właśnie polega miłosierdzie ze strony Boga, że w swojej hojnej miłości przyjmuje nas takimi, jakimi jesteśmy. Bóg wychodzi do nas, nie pytając się, czy najpierw się nawróciliśmy.”

bp Grzegorz Ryś

1. Wszystkim Parafianom, którzy przyjęli pielgrzymów pod swój dach, okazali im życzliwość i gościnność składam serdeczne Bóg zapłać.

2. Składam serdeczne podziękowanie za ofiary, które zebraliśmy w poprzednią niedzielę na potrzeby naszej parafii.
    Ofiarowaliście 2405zł i 50gr. Bóg zapłać.

3. Matki różańcowe zapraszam w przyszłą niedzielę tj. 21.07 na
    Mszę św. o godzinie 7.30.

4. 25 lipca przypada liturgiczne wspomnienie św. Krzysztofa patrona

kierowców i podróżujących. Przy tej okazji, w niedzielę 28 lipca, po każdej Mszy św. święcić będę pojazdy. Ofiary zbierane w czasie święcenia będą w całości przekazane ks. misjonarzowi Henrykowi Jędrzejakowi.

5. W minionym tygodniu do domu Pana odszedł
    + Artur Szukalski. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

6. Prasa: nowy numer Opiekuna i Gościa Niedzielnego.

7. Wszystkim Solenizantom i Jubilatom życzę: wielu łask Bożych, wszelkiej pomyślności i tylko i wyłącznie tego, co najlepsze.

Szczęść Bożę.

Ks. Wiktor