Ogłoszenia Parafialne

OGŁOSZENIA na XIII NIEDZIELĘ ZWYKŁĄ–26.06.2022 A.D.

Mimo całkowitego poddania się Chrystusowi wszyscy, dzięki Niemu, jesteśmy wolni

 1. Chrzest przyjęli: w piątek Igor Gwizdal, dzisiaj Kordian Kwiecień. Chwała Ojcu…

  Zmarła Gertruda Zmyślona. Wieczny odpoczynek…

 2. W tym tygodniu, w środę 29 bm., obchodzimy uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Zapraszamy na Msze św. o godz. 10.00, 17.00 i 18.00. Ofiary zebrane podczas Mszy św. są przeznaczone na tzw. Świętopietrze.

 3. Od czwartku będzie obowiązywał wakacyjny porządek: w Niedziele nie będzie Mszy św. o godz. 17.00, a w dni powszednie zasadniczo będzie tylko jedna Msza św. o godz. 18.00.

  Najbliższy wyjątek będzie w I sobotę miesiąca; godzinne czuwanie rozpocznie się Mszą św. o godz. 17.00 (o godz. 18.00 Msza św. z niedzieli). Okazja do spowiedzi św. codziennie przed Mszą św.; w I piątek już od godz. 17.00.

 4. Z okazji I piątku miesiąca pojedziemy do chorych według dotychczasowego porządku w czwartek i piątek.

 5. Pożegnaliśmy większość przybyszów z Ukrainy. Dziękujemy za ofiary składane na ich potrzeby i wszelką inną pomoc.

  Obecnie skarbona posłuży na inny ważny cel. Wypada abyśmy jako parafia postawili odpowiedni pomnik nagrobny ks. prob. Kaniewskiemu. Aby wszystkim, którzy zechcą mieć udział w kosztach pomnika to umożliwić, umieścimy skarbonę w pobliżu ołtarza do 15 lipca br.

 6. Z inicjatywy Stowarzyszenia „Pro Missio” odbywa się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego jako forma pomocy dla misji. Bardziej szczegółowe informacje znajdują się na małych zielonych folderach (znajdują się na stoliku w Kruchcie). Zbiórka sprzętu odbywa się w ciągu najbliższego tygodnia w punkcie sprzedaży opału państwa Urbaniaków w Wysocku Małym, ul. Smardowska 1b.

 7. Prasa.

Ks. Leszek Wojtasik

Administrator

Wysocko W., 25.06.2022 r